איך סיפור השואה של המשפחה משפיע עליי?
האם העבר הרחוק קרוב המשפחתי שלך לא מאפשר לך להצליח בהווה?

~הרגשתי חייבת לשתף אתכם בתובנות ריקוליות לכבוד היום המיוחד שקורה השבוע~

ב-2017 יצא סרט מרתק "הבלתי נראים" שמספר את סיפורם של 4 יהודים שירדו למחתרת בזמן מלחמת העולם ה2.

בפברואר 43 המשטר הנאצי הכריז על ברלין כ''נקייה מיהודים''. בשלב זה 7000 יהודים יורדים למחתרת, הופכים ל #בלתי_נראים, ומתוכם שרדו רק 1700 את המלחמה.

סיפורים עצובים אלו קרו לא רק בברלין אלא בכל אירופה, ובכל העולם, ולאו דווקא ליהודים.

טראומה שכזו נצרבת בתאי הגוף ועוברת הלאה בשושלת, כך שנכדים ונינים של הדור הגיבור יכולים לסחוב איתם אמונות שונות שבסופו של יום מגבילות אותם לא רק בחיים האישיים, אלא לעיתים גם בחיים העסקיים ולעיתים אף מתבטאים בגוף עצמו.

נחזור לסיפורנו/סרטנו במקרה הזה.

7000 יהודים הופכים להיות בלתי נראים. כלומר, אם יזהו אותם כיהודים, או יראו אותם, או ידעו מי הם באמת, או חלילה יצליחו ויתפרסמו- גורלם יכול להיות מר ואף חייהם יכולים להסתיים.

לכן התת מודע (שלהם ושל השושלת שלהם) שומר בתוכו תנאי לחיים- '' אני קיים בזכות חוסר נראות'' '' אני קיים בזכות הסתתרות'' '' אני קיים בזכות זהות בדויה'' או לחלופין '' מסוכן בעבורי לצאת אל האור'' '' מסוכן בעבורי להיות אני'' ''מסוכן בעבורי להצליח''

אמונות כאלו שעוברות מדור לדור יכולות להיות מאוד מגבילות, בלי שנדע עליהם.

לפעמים אנינו מכירים את הסיפור אבל קשה לנו לדייק את החיווטים בתאי הגוף ובמוח על מנת ליצור ריפוי ולהשתחרר מהשרשרת הזו.

בעזרת מודעות של סיפור העבר והבנה איך התבנית הצרובה הזו משפיעה על חיינו, ובעזרת ההבנה שזה לא הסיפור שלנו, בעדינות ניתן לרפא את האמונה הזה (אם בתטא הילינג, אם בעזרת '' המסע'', וכו')

ראיתי כמה מקרים מרתקים במרחב השינוי שלי שהשתחרר עומס רב מהחיים ברגע שאמונות שורש קיומיות מזמן השואה רופאו. הקסם היה מרתק לצפייה.

ועוד לחשוב שפעם חשבתי שלחפור בעבר זה חסר משמעות. אילו פנינים ניתן למצוא שם על מנת לרפא ולהקפיץ את חיינו


אם יש בך את הקריאה לפרום את הפלונטרים שנוצרו בשושלת שלך ומהדהדים לחייך ובכך לאפשר לך לממש את הפוטנציאל שלך, בואי לקורס תטא הילינג שקורה אוטוטו.

נלמד איך למצוא את האמונות המגבילות ולשחרר אותן בעזרת הבריאה וליצור ריפוי אנרגטי. עכשיו בהטבה מיוחדת שטרם היתה כזו. קורס תטא הילינג עם שילה


ואם לא בא לך קורס, בואי למפגש אישי באהבה גדולה. טיפול תטא הילינג מאחלת לנו ימים שבהם נהיה קיימים בזכות אהבה, שמחה, התרגשות וצמיחה מבורכת

שילה

#קסםהעבר #קסםהתטא #ריקולהילינג6 views0 comments