המומלצים שלי - קלפים טיפוליים

Updated: Feb 4, 2021למרות שבהתחלה חששתי מנושא הקלפים, במשך השנים במרחב השינוי והיצירה נדהמתי לראות איך בסוף (ולפעמים בתחילת) מפגש קלף יוצר קסם אמיתי.

במשך שנים אני מריצה את קבוצת הוואטסאפ - מסר יומי - (אפשר להצטרף בלחיצה כאן) בו כל יום נשלח מסר עם קלף מהאוסף החמדמד שלי, והרגשתי את הקריאה לשתף אילו קלפים עושים לי שמח בלב - ואני ממליצה עליהם.


אני מסדרת לך אותם לפי קלפים בעברית ובאנגלית :)


קלפים טיפוליים בעברית -

אפשרויות נפתחות - טלי וינברג

קלפים מרגשים וקסומים של טלי היקרה, הציורים בהם יפייפים, החוברת המצורפת מאפשרת בהירות מקסימה והבונוס? קבוצת פייסבוק ומרחב לימוד עם הקלפים לאחר הרכישה. אוהבת את הקלפים והעשייה של טלי.

לאתר ולרכישה
קלפי זה בחירה - שירן חיים

חפיסת קלפים קטנה ומטריפה. שירן יצרה קלפים ברורים עם טיפ פרקטי להמשך הדרך. אוהבת את הבהירות של הקלפים ואיך הם יכולים ליצור מרחב חדש כשיש רגע מבולבל.

מומלץ!


לאתר ולקניה


אשיגא

קלפים קטנים ומדוייקים שאני אוהבת לשחק ולפתוח איתם בתחילת קורסים או בסיום מפגשים. (לדוגמא אוהבת לשאול - מה תקבלי מהקורס הזה? ואז פותחים כמה קלפים שתמיד מדוייקים.) יש מילה אחת, ציור מהפנט, ויאללה, תבינו את המסר :) נהדר גם עם ילדים והפעלות שיוצרות חיבור בין בני משפחה.

לעמוד הפייסבוק של אשיגא


הודיות - נעם צור אלמוג

להיות בהודיה זה חשוב! נעם יצרה קלפים קטנטנים, רכים ומתוקים שמזכירים לנו להיות בהודיה למגוון דברים שקיימים בחיינו. ערכת הקלפים כוללת 100 קלפים, אחד יותר קסום מהשני :) אה, ויש לה פודקאסט מופלא על ריפוי, אז מומלץ ממש לעקוב.

לאתר ולרכישה


קלפים טיפוליים באנגלית -


The Secret Language of Color Cards

קלפים צבעוניים ענקיים (תרתי משמע) שבו כל קלף מהדהד גוון עם משפט מכוון איתם של מה הצבעים יכולים לתמוך בך באותו הרגע. גם איתם אני אוהבת לשחק בקורסים לראות מה המתנות שהקורס יעניק לך בחיים.לרכישה מחו"ל (ללא דמי משלוח!)The Wisdom of the Trees Oracle

את רוב הקלפים סחבתי על גבי מהטיול האחרון לארהב, אבל החבילה הזו נמצאה בחנות ספרים מכושפת בדבלין, והם מחברים לחוכמה של העצים (ויש להם הרבה חוכמה). כל קלף מכיל ציור עדין של עץ והשם שלו, וניתן לפתוח את החוברת ולקרוא מה העץ מייעץ לך. קסום קסום קסום!
לרכישה מחו"ל (ללא דמי משלוח!)

The Wisdom of the Oracle Divination Cards : Ask and Know

הקלפים הכי יפים שראיתי עד כה. חפיסה שמנמנה שמכילה קסם של קלפים, מצויירים בצבעים נעימים כל כך, עם מילה אחת, ששולחת אותנו לחוברת לראות מה ההמלצות של הקלפים, שרוב הזמן מדוייקים במיוחד.


לרכישה מחו"ל (ללא דמי משלוח!)
388 views0 comments