5 דברים שלמדתי דרך WANDAVISION על עולם התת מודע והאנרגיהלרגל יום היום גיבורי העל הבינלאומי, אספתי לכם 5 דברים שלמדתי מהתוכנית המופלאה wandavision וונדהויזן על העולם של התת מודע והאנרגיה. יותר נכון כבר ידעתי אותם - ונזכרתי בהם שוב.

+++לא חייבים להכיר את הסדרה או את מארוול כדי לקחת את התובנות.+++

ברור ש*****ספוילרים*****, נכון? ברור שאתם רצים לראות, נכון?

(אם טרם ראיתם, כנראה שמומלץ - לא לבעלי לב חלש), אפשר להתחיל לראות מפרק 3/4 ואז לחזור לפרקים הראשונים, יש רק 9 .

1. הגנות הגנות הגנות. הגנות!

בתקופה המטורפת הזו, השתמשו בהגנות אנרגטיות למען השם לפני שאתם יוצאים מהבית. לא, בעצם, תשמשו בהם גם בבית ועל הבית. ויפה שעה אחת קודם. זה הציל את וונדה, גיבורת העל העוצמתית מכולם - זה יציל גם אתכם. אין בעד מה.

(איך אני מגינה על בית הפיות המופלא? בין היתר, הדרקונים המופלאים מלווים אותי בצורה מופלאה, הכרתי אותם בזכות קורס הדרקונים אצל דנה מיכאלי דנה מיכאלי - דרך נוכחות ההוויה )

2. השכנה החמודה שכל הזמן מנסה לעזור? אולי היא לא באמת לטובתכם.

איך זה מתחבר לעולם התת מודע והאנרגיה? לפעמים המורה ה*רוחני* / המטפל / גורו / קוצא'ר נראה שרוצה לטובתכם אבל אולי בעצם לא. אלוהים כמה נכוותי עם הדבר הזה במהלך חיי אם "מנהיג" שכזה מכריח אתכם משהו (אם פיזי או מחשבתי), מתנשא או מצמצם לכם את ההוויה או מרחיק אתכם מהידיעה הפנימית שלכם - אולי זה הזמן לשחרר אותו מחייכם (וזה יכול להיות קשה, אני יודעת...).

יכול להיות שלבועת החיים המופלאה שלכם נכנסו אנרגיות שלא רוצות בטובתכם במעטה של סוכריות טבעוניות מנבטי חמניות, או אפילו משהו אנרגטי ולא אנושי...

אני יכולה לכתוב עוד מגילות על זה אבל נשאיר את זה ככה. אם מישהו טוען שהוא רוחני ואור ואהבה - לא תמיד הוא כזה. כולנו בני אדם. אולי זה לא זמן טוב עבורו ועבורנו לצעוד בדרך הזו בחיים...

3. כאב - כעס/אשמה/בושה/צער עמוק יכולים באופן לא מודע ליצור עולם ומולאו - ולאו דווקא אנחנו או הסביבה שלנו נהנה ממנה.

זה אחד הבסיסים של ריקול הילינג - שאיתו אני מטפלת בין היתר - רגש או טראומה לא מעובדת רגשית/תודעתית/אנרגטית "תשקע" ותוכל לחולל כאבים/מחלות ושאר מזיקין ויכול להתגלגל בשושלת ולהשפיע על הדורות הבאים. כן, זה אומר שטראומה של סבא רבא יכולה להשפיע לנו על הגוף או על העסק (וכן, אפשרי לשחרר את זה עם תטא ודומיו) ורגשות לא מעובדים שלך יכולים להשפיע על ילדודס העתיד ואפילו על נכדים. אז... מומלץ לחבק ולעבד את החיים כמה שאפשר בכלים שונים. ההבנה שאנחנו יצרנו את הבעיה (כשאנחנו יוצרים אותה) והיכולת לקחת אחריות ולשנות נקודת מבט מביאה לריפוי לנו ולסביבה.

4. לפעמים כדי לעבור ריפוי צריך לעבור בארכיוני העבר שכל כך בא לנו לשכוח.

זה קורה בצורה כל כך מרגשת בפרק 8 (אני? בכיתי? מה פתאום? רק הצילו אותי מכבי אש כי אני לא יודעת לשחות...) אחד הדברים המדהימים שמתגלה בפרק הזה ובעצם במסע הקשה של העבר של וונדה - זה העוצמות שלה והיחודיות שלה. לה זה נראה צרוף מקרים, אולי אפילו לא שמה לב שזה מיוחד, אבל האחרים יכלו לראות שיש פה משהו לא רגיל. לפעמים אנחנו צריכים לחזור לעבר ולקלוט כמה כוחות וקסם ועוצמה היו ועדיין קיימים בנו בכך שהתגברנו על מדורי גהנום ויצרנו ניסים בעזרת הכוחות שלנו לפעמים אפילו באופן לא מודע.

5.לפעמים דרך הכאב, המלחמה והמאבק הכי עוצמתיים וכואבים שלנו - אנחנו מגלים מי אנחנו באמת וכמה אנחנו עוצמתיים.

אל תזלזלו בעצמכם! ולפעמים אפשר לנצח בקרב עם המיינד באופן פילוסופי ולא עם כוחות על חלל.

אני יכולה לכתוב עוד שבועות על רבדים נוספים של הסדרה אבל בטח כבר עף לכם הפוני.

ראיתם את הסדרה? מה לקחתם ממנה?

לא ראיתם? קורה לטובים ביותר...לכו תראו ותכינו טישו! שחקנים פנמנלים, תפאורה תענוג, טוויסטים שיגרמו לכם לצעוק על הטלוויזיה

ציור פלסטלינה שיצרתי כמחווה לסדרה כדי לגרום לי לראות את הסדרה בפעם האלף. כמובן שזה קרה בזכות גילי דרובר .... למען הפוסט הזה נאלצתי לראות עוד פעם את הקסם הזה וכן, אני עדיין מייבבת בפרק האחרון...

רוצים עוד קסם וחוכמה מהסדרה הזו?? ציטוט מופלא של השחקנית של וונדה- באינסטוש שלי שקם לתחיה - תעקבו אם טרם עשיתם את זה

https://www.instagram.com/saframaler

שילה ספרה מלר

#nationalsuperheroday

5 views0 comments