מה קורה עם צד ימין של הגוף שלי למען השם?

Updated: Nov 23, 2020השבוע נפל לי אסימון.

אני עובדת עם המון אנשים על ריפוי אנרגטי מרחוק, ופתאום התחילו להגיע יותר ויותר מקרים לסטודיו לריפוי ושינוי (נו, יש כאלה שיקראו לזה קליניקה) מקרים שצד ימין התחיל "לזייף" ולהציק.


מתי זה התחיל? אני שואלת... בחודש האחרון, במרץ, במאי, כל אחד והתזמון שלו, נשמע שהרבה התחילו עם זה לאחר שגברת מקרונה הגיעה לשכונת כדור הארץ.

אחרי שבשבועיים האחרונים גם צד ימין שלי התחיל לדבר, אמרתי.... אולי יש פה משהו קולקטיבי?

כאילו, יש לי שני צדדים בגוף, יכול להיות שאין פה מקריות? אני יודעת שזה פיפטי פיפטי, אבל עדיין....

שאלתי אתכם אם גם צד ימין שלכם מציקה בתקופה האחרונה (חצי שנה פלוס) והרבה כתבו שכן (תודה שכתבתם! לא מובן מאילו)(ואלו שכתבו שמאל, תפסיקו להרוס סטטיסטיקות)


לכן החלטתי לאגד כאן מידע קצר מארגז הכלים האנרגטי שיש לי על מנת לשפוך קצת אור ולאפשר ריפוי למי שחווה כאבים בגוף בזמן האחרון, במיוחד בצד ימין, אבל לא רק. הישארו איתי שמאליים, עדיין אוהבת אתכם!


בנוגע לאיברים עצמם שמרגישים חוסר נוחות, כמובן שגם להם יש פירוש והתבוננות בנפרד, אבל לכמה רגעים נפתח את הדלת הרחבה יותר של ימין ושמאל....


מה צד ימין מספר לנו? לרוב- כמו שכמה מהתגובות של מטפלות אחרות כתבו, הצד הימני בגוף אחראי על האנרגיה הגברית.

זו אנרגיה שקיימת בכולם, והיא האנרגיה המניעה, שעושה, אקטיבית ופועלת, נותנת לעולם. זו שצריכה לקום מהספה ולעשות משהו וללכת לעבודה. צד ימין מדבר על המצב הכלכלי שלנו, מה שלום העבודה שלנו והמימוש שלנו ואיך אנחנו חווים את המציאות הזו בדרך אינטלקטואלית.


(הצד השמאלי מדבר יותר על הצד הנשי יותר, הרגשי, היצירתי, הצד המקבל)


לפי הריקול הילינג המופלא של ז'ילבר רנו (שעם הקסם הזה אני גם מטפלת) זה תלוי אם אתם שמאליים או ימניים...

אם אתם שמאליים והכאב בצד ימין, יכול להיות שזה קשור לאמא שלכם או לילדודס. אם אתם ימניים והכאב בצד ימין, זה אולי קשור לאנשים שהם לא אמא או ילדודס (בן זוג, בוס, שכנה, אבא,אחות וכו')


עכשיו, בואו נסתכל על החצי שנה (+) האחרונה בחיינו (של רוב תושבי כדור הארץ, האנושיים לפחות), לכמה מאיתנו היה אתגר עם כסף? עם העבודה? עם לקום ולעשות (כי יש עוד פרק של נוכריה או נאום בחדשות?)?

(וזה לא חייב להיות מחוסר! נגיד מנהלי סופרים שעשו מיליונים ביום, גם להם יכלו להיות קונפליקטים של עבודה, איך לספק את ביצים ונייר טואלט בקלות לדוגמא איך לעבוד 24/7...)


לכמה מאיתנו היה אתגר עם גבר - אבא/בן/בן זוג/או בכלל ממסד כשלהו (שגם למוסדות יש אנרגיה גברית)?

זו תקופה בזמן לדייק את העשייה שלנו ואת הכיוון בחיים, וכשפתאום הרכבת דוהרת מהר מידי וצריך לעצור ולהאט אותה כדי לעבור למסילה הנכונה, כדי להעלות אנשים נוספים או להוריד את אלו שכבר היו צריכים לרדת כמה תחנות לפני.


זה הזמן לקפוץ קפיצה קוונטית לתוך הגוף והנשמה (לבד או בעזרת מטפל או איתי) ולהתבונן איפה היתה אולי נתינת יתר?

איפה חוסר האיזון שיוצר כאב פיזי? מה הסיפור או כעס או תסכול שדחוס בגב? בברך? באוזן? איזה צעד עליי לעשות שפחדתי לעשות?


שאלות נהדרות נוספות- (שאפשר לשאול את הגוף או רק להשתמש בהן כמפתח לדלת שתפתח מציאות חדשה...בלי לחפש תשובות)

⁦⁩ מה יאפשר ריפוי ושחרור הכאב בקלילות,בעדינות ובמהירות מוחלטת?

⁦⁩ מה יאפשר לקלילות ושמחה ותנועה לחזור לחיי ולגופי במהירות?


זהו.

בלי לחשוב על תשובות, רק לתת לאנרגיה להשתנות (יש לי סיפור מופלא על שאלה אחת כזו שיצרה ריפוי מדהים, אספר בפוסט אחר, אחרת זה יהפוך לספר)


כמובן שיש עוד מלא כלים אנרגטיים שיכולים לעזור לריפוי לקרות, אם תרצו לעבור את הריפוי ביחד עם תיק הקסמים שלי (תטא הילינג, ריקול הילינג, אקסס בארס, פייסליפט אנרגטי ושאר קסמים), מוזמנים באהבה⁦⁩


#גםבריאות, שילה

11 views0 comments