להרוויח 45 אלף שקל ביום!רגע, מה?

Updated: Nov 23, 2020

להרוויח 45 אלף שקל ביום! רגע, מה?לפני כשבועיים הגיעה אליי לטלפון (בחיי באורח פלא!) כתבה על שעשועון הטריוויה "המרדף" שמחפשת מנחה חדש במקום עידו רוזנבלום (שהוא בהחלט סבבה++ רק נמצא כל הזמן על המסך, בכל המסכים) .

בכתבה נכתב שהוא מרוויח 15 אלף שח להנחיה של תוכנית אחת (!)

ובדרך כלל בימי הצילומים יש 3 תוכניות אז.... הוא מרוויח 45 אלף ש"ח ביום. א. לבריאות עידו! ב. רגע, סכומים כאלה אפשריים בכלל? ג. אחחחח... כואב לי הלסת מהרצפה...

אני מכירה אנשים שמרווחים סכומים נאים כאלה ויותר גבוהים בחודש, אבל ביום?! משהו במערך האמונות שלי הזדעזע.

חשבתי שרק סוחרי סמים או כליות יכולים להרוויח סכום כזה ביום. איך אפשר להרוויח סכום כזה בכיף, מלהיות אתה?

פניתי לתת מודע שלי.

בעזרת בדיקות שריר פשוטות, התחלתי להתעניין כמה מבחינת תת המודע שלי אפשר להרוויח ביום.

הסכום היה רחוווווק שנות אור מהסכום שעידו מרוויח. בדקתי אם זה בטוח בעבורי להרוויח 45 אלף שח? NOPE האם זה אפשרי? אומנם בדיקת השריר קורת בשקט, אבל יכולתי לשמוע את השרירים צוחקים. האם אני ראויה לסכום הזה ביום אחד? אולי 30? לא? 20? לא... 10? לא...

אוי, נאנחתי. איך אני רוצה להגיע לרווחה כלכלית בקלות, אם הסכום שהתת מודע שלי חושב שאפשרי ובטוח בעבורי ואני ראויה לו ביום אחד שווה לבזוקה? (מזל שבימנו בזוקה יקרה חחח).

התחברתי לבריאה והתחלתי לעשות עבודה אנרגטית תודעתית.

תוך זמן קצר בדיקות השריר השתנו, ומבחינת התת מודע שלי אפילו 45 אלף שקל ביום נראה בקטנה. איזה כיף!

נכון, זה לא אומר שמאותו הרגע התחלתי להרוויח 45 אלף שקל ביום (אוטוטו טפו טפו), אבל זה אומר שאם תפתח אפשרות כזו בפני, התת מודע שלי לא יחסום את זה או יטרפד את זה. וזה חשוב!

זה הזמן (כן כן, עכשיו!) לעשות עבודה על התת מודע, לשלוף את החסמים ולאפשר לאמונות תומכות כדי שיהיה לך יותר רווחה ורוגע ושפע בחיים.

זה הזמן ללמוד איך לעשות את העבודה האנרגטית עם התת מודע כדי שהחיים שלך יהיו הרבה יותר טובים!


קורס תטא הילינג עם שילה (זו אני!) (שבו לומדים איך לעשות בדיקת שריר ולשחרר אמונות בתת מודע ועוד מלא מלא דברים!) קורה אוטוטו ב-6.12-10.12 בזום. 4 ימים של קסם. והעלות? פחות מ-45 אלף שקל. רק כ-4% מזה!

כאן ניתן לקרוא עוד פרטים על הקורס

וכאן לוחצים אם רוצים להגיע לוואטסאפ שלי כדי להירשם לפני שנגמרים המקומות

נפגש! שילה

18 views0 comments